Comarch ERP XL 2015 – premiera 6 grudnia 2014 roku

Comarch ERP XL - premiera 6 grudnia 2014 rokuComarch ERP XL, zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem, pozwala usprawnić procesy przebiegające w przedsiębiorstwie zarówno produkcyjnym, usługowym jak również świadczącym usługi w branży handlowej. Oprogramowanie to cieszy się dużą popularnością wśród wielu firm należących do wymienionych obszarów działalności. W wyniku takiej popularności, z oprogramowania skorzystało już wiele firm. W chwili obecnej oczekujemy kolejnej wersji, ERP XL 2015. W poprzednich wpisach informowaliśmy szczegółowo na temat nowości jakie będą zaprezentowane właśnie w tej wersji. Poniżej prezentujemy kilka informacji na temat poszczególnych obszarów.

Comarch ERP XL 2015 i nowości w obszarze produkcyjnym

Wiele zapowiedzianych nowości będzie obejmować w znacznej mierze rozszerzenie funkcjonalności tego systemu związanych z obszarem produkcji. Obszar produkcji
jest znacznie lepiej dostosowany do poszczególnych wymagań użytkownika. Dzięki najnowszej wersji można sprawnie oszacować ilości zasobów produkcyjnych, poprzez wykonanie dokładnej kalkulacji zdolności produkcyjnych firmy. Ciekawym rozwiązaniem jest również całkowita przebudowa wykresu Gantta, która będzie umożliwiać jeszcze czytelniejszy obraz planu i przebiegu procesu produkcyjnego.

Comarch ERP XL 2015 i nowości w obszarze Finansów i Księgowości

Nowości wprowadzone w obszarze finansów i księgowości znacznie ułatwiają zadania związane z rzetelnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Kolejne zmiany wpływają na jeszcze lepsze dostosowanie systemu do zadań jakie mają być wykonywane przez działy finansów i księgowości. Udoskonaleniem jest między innymi rozwój funkcjonalności Korekty Podatku Dochodowego (KPD), a także wykorzystanie powiązania pomiędzy elementami dokumentów a dekretami. Działania te mają na celu polepszenie dostępności informacji związanych z kwestią finansową.

Comarch ERP XL 2015 i zaprezentowane nowości w module Business Intelligence

Zarządzanie przedsiębiorstwem jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym, wymagającym precyzyjnej informacji na temat poszczególnych działów. Modułem odpowiedzialnym za wspieranie decyzji podejmowanych w przedsiębiorstwie, występujących na każdym szczeblu zarządzania jest moduł Business Intelligence. Usprawnienia są dosyć znacznie widoczne. Dostosowano między innymi możliwość pracy użytkownika na dużych zbiorach danych. Jeszcze większym udoskonaleniem jest zapowiadana perspektywa tworzenia nowego typu raportu, a także wprowadzania własnych map. Zastosowanie analizy dodatkowych kosztów zakupów również potwierdza jeszcze lepsze wykorzystanie tego systemu do uzyskania informacji analitycznych.

Powyższe informacje przedstawiają jedynie kilka zmian jakie maja być wprowadzone do najnowszego XL 2015. Z roku na rok rozwiązania informatyczne są coraz bardziej dostosowywane do zapotrzebowania przedsiębiorstw oraz bezpośrednich użytkowników. Kolejne wersje wpływają na uzyskanie precyzyjnych informacji, na podstawie których podjęcie kluczowych dla przedsiębiorstwa decyzji jest prostsze. Premiera najnowszego oprogramowania Comarch ERP XL 2015 odbędzie się już 6 grudnia 2014 roku. Oczywiście po premierze, przekażemy kolejne informacje na temat tego systemu i wersji 2015.

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły!