Konferencja COMARCH – Partnerstwo 2014

Po raz kolejny zostanie zorganizowanaKonferencja COMARCH – Partnerstwo 2014 konferencja dla partnerów Comarch. Wydarzenie to będzie miało miejsce w dniach 2-4.10.2015. Tematy jakie zostaną poruszone na tej konferencji w dużej mierze będą zawierać informacje na temat nowości produktowych. Partnerzy zostaną zaznajomieni z nowymi wizjami, przewidywanymi produktami i co ciekawsze, właśnie na tym wydarzeniu ma być przedstawiony zarys ostatniego kwartału 2014 roku.
Hasło tegorocznego spotkana to „Uwolnij możliwości swojej firmy z ERP 2.0.”, a więc głównie tematy obejmujące  zagadnienia systemu Comarch ERP XL, w chwili obecnej najczęściej wybierany system do zarządzania firmą w Polsce. Głównym celem takich spotkań jest jeszcze większa integracja zrzeszonych w ramach Sieci Partnerskiej firm, które ze sobą współpracują oraz dostarczenie bieżących informacji obejmujących oferty z Sektora ERP. Podczas spotkania zostaną przeprowadzone sesje tematyczne, które jeszcze bardziej przybliżą środowisko systemów ERP.
Szeroki zakres zagadnień, które mają być omówione podczas tego wydarzenia z pewnością wpłyną na nasze podejście
do nadchodzących produktów i nowości. Tematyka związana z perspektywą unijną na lata 2014-2020, dostosowanie oferty systemu Comarch ERP, w jaki sposób prezentować system ERP 2.0 oraz to w jaki sposób należy przygotować umowę wdrożeniową, to jedynie kilka zagadnień z którymi
się zaznajomimy. Pozostałe tematy, równie ciekawe, obejmują wiele nowości jakie mają być wprowadzone do systemów, m.in. do Comarch BI w Comarch ERP Optima.

Konferencja rozpoczyna się już w dniu jutrzejszym! Jako uczestnicy, skorzystamy z poszczególnych sesji tematycznych i postaramy się Wam przekazać jak najwięcej informacji.

Skontaktuj się z nami!