Metodyka wdrożeniowa

IT Vision Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, wspierających funkcjonowanie przedsiębiorstw. Jako autoryzowany partner Comarch firma IT Vision posiada licencję na sprzedaż i wdrożenia systemu Comarch ERP XL – dawniejszego CDN XL –  na terenie Polski.

Nasz zespół zrealizował wiele wdrożeń Comarch ERP XL dla Klientów z różnych branż. Staramy się, aby współpraca z Klientem była satysfakcjonująca dla obu stron i kontynuowana po zakończeniu projektu – w zakresie obsługi wdrożonych systemów, doradztwa i wsparcia dalszego rozwoju przedsiębiorstwa i jego narzędzi informatycznych.

Dla naszych Klientów opracowaliśmy wiele specjalistycznych rozwiązań do systemów ERP (np. zarządzanie jakością, zarządzanie serwisem, produkcja, controlling i budżetowanie, reporting services, home-banking i inne).

Realizujemy zarówno projekty krajowe, jak i międzynarodowe.

Projekty międzynarodowe, współpraca z partnerami zagranicznymi

IT Vision realizuje wiele projektów przy współpracy z partnerami zagranicznymi, w różnych modelach wdrożeń – od zintegrowanych systemów wielojęzycznych poprzez wdrożenia typu roll-out aż do autonomicznych wdrożeń z zachowaniem korporacyjnych standardów raportowania.

W ramach realizowanych projektów współpracujemy z firmami-partnerami z wielu krajów:
Niemcy, Austria, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Słowenia, Stany Zjednoczone, Hiszpania, Irlandia, RPA, Dania, Ukraina.

Nasz zespół jest doświadczony w realizacji projektów wymagających komunikowania się oraz prowadzenia dokumentacji w języku angielskim. Dbamy o ułatwienie komunikacji między członkami zespołu wywodzącymi się z różnych kręgów kulturowych i odmiennych organizacji. Niejednokrotnie w trudnych projektach – w przypadku problemów ze współpracą z partnerami zagranicznymi – braliśmy na siebie pełną odpowiedzialność za powodzenie projektu w polskiej lokalizacji. Po zakończeniu projektu kontynuujemy współpracę zarówno z biurem/spółką lokalną, jak i z partnerami zagranicznymi. O naszej wiarygodności świadczą referencje i dziesiątki udanych wdrożeń.

Realizujemy również projekty dofinansowane z funduszy unijnych.

Projekty dofinansowywane z funduszy UE

W naszej działalności pozyskaliśmy dla naszych Klientów ponad 140 dotacji UE, zaś kilkadziesiąt z realizowanych przez nas wdrożeń finansowanych było z dotacji UE.