Czy wiesz, że w Comarch ERP XL możesz zwiększyć sprzedaż produktów dzięki promocjom pakietowym?

Promocje pakietowe w Comarch ERP XLPromocje pakietowe można stosować m. in. w celu zwiększenia sprzedaży produktów rzadko wybieranych przez klientów.

W tym celu łączy się je w pakiety wraz z produktami najczęściej kupowanymi. Klient kupuje towary w pakiecie – np. zamawia jeden towar, a inny dostaje gratis lub za połowę ceny. Kolejną możliwością jest udzielenie rabatu na produkty z wybranej grupy, jeśli klient zrobi zakupy o określonej wartości. Użytkownik sam określa, jakie warunki ma spełnić kontrahent, żeby mógł skorzystać z promocji pakietowej.

Promocje pakietowe umożliwiają sprzedaż towarów w zdefiniowanych grupach, pozwalają łączyć towary w sprzedaży i stosować rabaty w zależności od łączenia tych towarów. Wszystkie te zabiegi mają na celu takie zestawianie towarów, aby zwiększyć maksymalnie sprzedaż całego asortymentu. 

Są różne metody definiowania promocji pakietowych, w związku z tym powstał uniwersalny mechanizm, pozwalający odzwierciedlić stosowne promocje w systemie Comarch ERP XL.

Promocje pakietowe Comarch ERP XL