Już jest nowa wersja Comarch ERP Mobilny Sprzedawca – wersja 4.2!

Aplikacja Comarch Mobilny Sprzedawca jest obsługiwana poprzez platformę Android i bardzo ułatwia pracę przedstawicieli handlowych działających w terenie. Aplikacja współpracuje z systemem Comarch ERP XL. Dzięki temu przedstawiciele mają dostęp do niektórych informacji gromadzonych w systemie Comarch ERP XL, a pracownicy w firmienatychmiast widzą nowe zamówienia i informacje o kontrahentach.

Garść nowości:

  • Bardzo przydatną funkcją jest możliwość pobierania dokumentów sprzedażowych z centrali ERP. Dzięki temu przedstawiciel handlowy widzi wszystkie transakcje zarejestrowane dla klientów, którymi się opiekuje.
  • Dzięki możliwości kopiowania dokumentów można szybko wystawić zamówienie i zrealizować prośbę Klienta: „Proszę to, co ostatnio i do tego…”.
  • Aplikacja Comarch ERP Mobilny Sprzedawca może pokazywać ostrzeżenia i przeliczać wartość dokumentu w sytuacji, gdy zmieniany jest sposób dostawy, data wystawienia, termin czy forma płatności.
  • Dzięki parametryzacji edycji ceny początkowej oraz rabatów można tak skonfigurować aplikację, aby przedstawiciel handlowy nie mógł zmieniać warunków handlowych narzuconych z centrali firmy.
  • Nowa wersja umożliwia ukrywanie cen początkowych i rabatów. Dzięki temu przedstawiciel może posługiwać się ceną końcową i nie wie, jakie promocje i rabaty złożyły się na wartość ostateczną.
  • Użytkownik może ustawić czas, po jakim dokumenty mają być automatycznie usuwane z aplikacji, co pozwala lepiejuporządkować informacje.
  • Nowa wersja aplikacji pozwala przedstawicielowi szybko wyszukać klientów, dla których wystawiał dokumenty danego dnia, a co ważne, również tych, dla których nie potwierdził jeszcze dokumentu.